232 | POUŤ
HOLAN Karel (1893 – 1953)
- starting price: 48 000 CZK
- hammer price: 65 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na lepence, 50 x 69,5 cm, rámováno, datace 1946, signováno vpravo dole K. Holan 46.
Opatřeno certifikátem pravosti od vnučky autora, Milady Sukdolákové.